SKLEP WĘDKARSKI - FOTO-kaśka

Strona główna

O firmie

Fotogaleria

Kontakt

 

Sklep Wędkarski - 'FOTO-kaśka'

O FIRMIE - HISTORIA

Firma Foto - Kaśka giżycko powstała w 1986 roku - jako firma jednoosobowa. Powodem jaki kierował mną do otworzenia własnej działalności gospodarczej była przebyta choroba, po której nie mogłem nigdzie uzyskać pracy. Początkowo zajmowaliśmy się tylko fotografią. Będąc mistrzem fotografii czarno-białej i kolorowej wyszkoliłem 12 uczniów, z tego 5 posiada tytuł czeladniczy. W latach dominacji urządzeń radiotelekomunikacyjnych czyli popularnych CB-radii, firma sprzedawała, instalowała, stroiła, itp. te urządzenia. Robimy to do dnia dzisiejszego.
Od 1994 roku główną gałęzią naszej działalności stało się WĘDKARSTWO
W tym czasie firma stała się rodzinną. Pracujemy w trzy osoby. Także w tym okresie syn mój ukończył Technikum Rybactwa Śródlądowego w Giżycku. Siła fachowa, doradztwo, oraz miła i fachowa obsługa, oraz nabyte i wykształcone umiejętności spowodowały, że firma zdobywa coraz to większe uznanie wśród miejscowych i polskich wędkarzy.
Jesteśmy także doceniani jako solidny wypłacalny partner wśród braci handlowej.
W wędkarskim eldorado czyli na Mazurach, gdzie znajduje się większość największych jezior Polski zamiłowanie do tego hobby rodziło się u nas od najmłodszych lat.
Urodzony w Olsztynie, a później mieszkający w Giżycku, wielokrotnie od najmłodszych lat, spędzałem czas z kijem w ręku. U nas właścicieli firmy narodziło się ono już we wczesnych latach młodzieńczych, podczas pierwszych wypraw z kijem leszczynowym. Dzięki wspólnym zainteresowaniom - firma zaczęła się rozwijać dynamicznie. Wprowadziliśmy swoją pasję w życie, a co najważniejsze pogodziliśmy ją z pracą. Wychodząc z ofertą, myślimy takimi samymi kategoriami co każdy wędkarz, ponieważ sami wędkujemy i wiemy co nam potrzeba. Takie skupisko wody w naszym rejonie, powinno być wykorzystane przez cały rok. Także połowy zimowe powinny być popularne. Działania nasze zmierzają do wypromowania zimowego wędkarstwa w Giżycku. W tym czasie asortyment zimowy stał się tak bogaty, że w wielu hurtowniach nie ma takiego wyboru i ilości - jak u nas. Zauważyliśmy także popularność morskiego wędkowania. Wprowadziliśmy cały asortyment tego sprzętu. W miarę rozwoju i potrzeb będziemy poszerzać naszą ofertę. 
Współpracujemy z największymi, najtańszymi i najlepszymi hurtowniami oferującymi sprzęt wędkarski, ale tylko na gwarancji i z serwisem pogwarancyjnym. Corocznie, zawsze po targach wędkarskich /jesteśmy stałymi bywalcami/, firma wprowadza wiele nowego, bardzo atrakcyjnego i w miarę taniego sprzętu. Tu trzeba nadmienić, że od wielu lat stali klienci posiadający kartę /wydano 350 kart./, a także posiadacze kart Klubu Wytrawnych Łowców - wydawanych przez czasopismo wędkarskie 'Moje hobby – Wędkarstwo'- robią zakupy z BONIFIKATĄ 5 % . 

Jako wiceprezes koła PZW Giżycko-miasto i przewodniczący sądu koleżeńskiego przy Zarządzie Okręgowym w Olsztynie cały czas staram się promować i zachęcać kolegów po kiju do przyjazdu na Mazury. Mój apel o zbudowanie stanicy wędkarskiej jako pomnika polskiego wędkarza spotkał się z zainteresowaniem. Prowadząc coroczne zawody wędkarskie /jako sędzia główny/ - o puchar Burmistrza miasta, chciałbym, aby one stały się imprezą krajową.
Myśle, także o powrocie do kalendarza wędkarskiego zawodów do punktacji Zarządu Okręgu Olsztyn, tak letnich, jak i zimowych. Rozmowy trwają. Aspiracją, są jednak zawody ogólnopolskie. 
To na moje ZAPROSZENIE przyjechał wielokrotny mistrz Polski w wędkarstwie spławikowym, kolega Edmund Gutkiewicz, z którym stale utrzymuję koleżeński kontakt. 
W związku z odebraniem koncesji na lokalne nadawanie przez radio Kormoran /107 Mhz/, zaprzestałem prowadzenia audycji wędkarskiej pt. 'Życiowy Okaz'.
Moje działania są zauważane. Posłowie i Senatorowie naszej krainy podjęli te propozycję. Czas pokaże?

Z A P R A S Z A M !!! 

właściciel firmy:
Andrzej Stanisław Wojciechowski


Aktualnie firma znajduje się w centrum dużego osiedla mieszkaniowego w tzw. Centrum handlowym i mamy do dyspozycji trzy parkingi/ zawsze dostępne - nawet w sezonie/, cisza, czyste po­wietrze, a przede wszystkim można bez problemów zaopatrzyć się w niezbędne artykuły spożywczo - przemysłowe i lekarskie.

UWAGA
Możliwość umówienia się na zakupy telefonicznie: (87) 428-80-89
Sklep czynny:
CODZIENNIE: 9,00 - 18,00
SOBOTA: 9,00 - 17,00
NIEDZIELA: 9,00 - 12,00


SKLEP  WĘDKARSKI -  'FOTO-kaśka giżycko'
11-500 Giżycko, ul. Daszyńskiego 28 b
tel. (87) 428-80-89
e-mail: fotokaska@gizycko.info.pl
numer gadu-gadu 5284173
.
FIRMA istnieje od 1986 roku. Właściciel firmy Andrzej Wojciechowski jr. 

2004 Copyright by mazury.info.pl